Zyxel Türkiye Genel Müdürü Tuğba Şişik oldu

Zyxel Türkiye Genel Müdürü Tuğba Şişik oldu

Ağ teknolojileri alanında dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Zyxel, Türkiye’deki kanal operasyonlarını Tuğba Şişik’e emanet etti. Kanaldan Sorumlu Genel Müdür olarak Zyxel’in Türkiye’deki tüm kanal operasyonlarını Tuğba Şişik yönetecek.

Zyxel ailesine katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Tuğba Şişik, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Zyxel ağ teknolojileri alanında dünyanın en inovatif markaları arasında yer alıyor. Faaliyet gösterdiği ülkelere özel strateji geliştirerek pazarın güçlü bir oyuncusu konumunda hizmet sunan Zyxel, değişen ihtiyaçlar ve gelişen teknolojiler ışığında ürün yelpazesini sürekli yeniliyor. Türkiye Ofisi olarak istikrarlı büyümemizi sürdürmek birincil hedefimiz.”

Zyxel’in Türkiye’deki iş ortakları (Zypartner) ile dinamik bir ekosistem oluşturduğunu belirten Şişik, yeni göreviyle birlikte kanal yapısını daha da güçlendirecek çeşitli çalışmalar yapacağını belirtti ve “Yeni yapılanma sürecimizde Zypartner ağımızı güçlendirecek yeni stratejiler üzerine odaklanacağız. Son derece aktif ve sinerjisi yüksek bir yapısı bulunan kanalımızın ve iş ortaklarımızın katkıları ile 2018 yılına dair hedeflerimizi büyük tutuyoruz” dedi.

Tuğba Şişik

Tuğba Şişik kimdir?

Marmara Üniversitesi Satış Yönetimi bölümü mezunu olan Tuğba Şişik, Metro Mümessillik ve Medyasoft’ta Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Bilkom’da Bölge Müdürü, Adobe Systems’te Bayi ve Distribütör Müdürü olarak görev yaptı. Şişik, Zyxel’e katılmadan önce son olarak Samsung bünyesinde Eğitim Satış Müdürü olarak başarılı birçok projeye imza attı. Satış yönetimi ve kanal yönetimi alanında 25 yılı aşkın iş tecrübesi bulunan Tuğba Şişik, iyi derece İngilizce biliyor. Şişik’in hobileri arasında amatör olarak Tiyatro oyunculuğu, çizgi film seslendirmesi, kişisel gelişim, satış yönetimi ve müşteri ile iletişim alanlarında seminer vermek ve öykü yazmak yer alıyor.