Zyxel, Multy ile tüm evi kapsıyor

Zyxel, Multy ile tüm evi kapsıyor

Zyxel, evde kablosuz ağında kapsama problemi yaşayan kullanıcılarını yeni çözümü Multy ile bu dertten kurtarmayı planlıyor. Yeni çözüm doğrudan ev kullanıcılarını hedefleyen Multy X ve servis sağlayıcıların kullanıcılarına yönetilebilir kablosuz ağ çözümü sunabilmelerini sağlayan Multy Pro’dan oluşuyor.

Mesh teknolojisini kullanan çözüm, kablosuz ağın erişemediği ölü noktaları ortadan kaldırıyor ve kullanıcıların ev içinde rahatça dolaşabilmelerini, dolayısıyla istedikleri yerden kablosuz ağı kullanabilmelerini sağlıyor. Sezgisel bir arayüze sahip olan yeni ürünler kullanıcıların evlerinde yaşadıkları kablosuz ağ sorunlarını kaldırmayı amaçlıyor. Kullanıcılar, evlerinin içinde farklı odalara geçtikçe en iyi sinyali alabilmeleri sağlanıyor. Kullanıcılar akıllı telefonlarına kurdukları mobil uygulama üzerinden ya da Amazon Alexa’yı kullanarak Mesh özelliğini yönetebiliyorlar.

Multy, kolay kurulum özelliği ile hızlı bir şekilde çalışır hale getirilebiliyor

Üç farklı bandı kullanan çözüm, kullanılabilen en yüksek hızı sağlayarak bağlı cihazların performansını en üst düzeye çıkarıyor. Cihazın kurulumu ise oldukça basit, grafiksel arayüz kurulum boyunca kullanıcılara rehberlik ediyor ve cihazın kısa sürede kullanılabilir hale gelmesini sağlıyor.

Servis sağlayıcılara yönelik olan çözümün sahip olduğu TR-069 ve TR-181 uzaktan yönetim özellikleri ile cihazı uzaktan kolayca yapılandırabiliyor. Ayrıca otomatik yapılandırma özelliği sayesinde servis sağlayıcıların daha az destek çağrısı almasını ve daha az kablo kullanmalarını sağlayarak maliyetlerini en aza indirmelerini mümkün kılıyor.

multy