Çözümevi ve Keysoft tek çatı altında birleşti

Çözümevi ve Keysoft tek çatı altında birleşti

Kurumsal iş uygulamaları alanında 1997 yılından beri hizmet veren Çözümevi, kurumsal performans yönetimi alanında uzman markalardan Keysoft ile birleşti. Keysoft ekibi artık Çözümevi markası altında faaliyetlerine devam edecek.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Çözümevi Genel Müdürü Dilek Çolak şunları söyledi: “SAP’nin büyümesine ve gelişmesine paralel olarak bizler de farklı sektörlerde müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm çözümleri Çözümevi çatısı altında sağlamaya çalıştık. Bir yanda kendi kadrolarımızı büyütüp genişletirken, bir yandan da bazı alanlarda iş ortaklıklarına gittik. Yakın bir zamana kadar Keysoft da bu ortaklıklardan biriydi. Bu süreçle birlikte ilk hedefimiz; hem mevcut müşterilerimizin analitik ve performans yönetimi ihtiyaçlarını Çözümevi bünyesinde karşılayacak bir yapı oluşturmak hem de devamında finans sektöründe, özellikle SAP’nin yeni çıkan ürünlerini adapte ederek, hizmet alanımızı genişletmek.”

 Çözümevi Analitik Çözümler Yöneticisi Burak Akıncılar ise Keysoft çözümlerinin Çözümevi’ne büyük değerler katacağını belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “SAP ile çalışmaya başlamamız ile birlikte de bizler için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum, Çözümevi ile tanıştık. Gerçek anlamda frekanslarımız uydu ve stratejik bir birliktelik oluşturduk. Bütçe planlama ve finansal konsolidasyon projelerini birlikte oluşturduğumuz ekipler ile hayata geçirdik. Kurum kimliği ve kültürler birbirlerine yakın olunca bu tarz bir iş birlikteliği daha kolay oluyor. Çözümevi de hep bizim hedeflediğimiz yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıyor ve uzun soluklu olarak müşterilerine hizmet veriyor. Biz de bugün 2000’li yılların başlarında gerçekleştirdiğimiz projelerimizde çalıştığımız müşterimizle hala çalışabilmenin keyfini yaşıyoruz”

cozumevi