Black Desert Online artık Türkiye’de

Black Desert Online artık Türkiye’de

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de yayınlanacağı duyurulan ve meraklıları tarafından dört gözle beklenilen Black Desert Online artık resmen Türkiye’de.

Pearl Abyss COO’su James Heo, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde 12’incisi düzenlenen dijital eğlence oyun fuarı GameX’te yaptığı açılış konuşmasında Black Desert Online’ın artık resmen Türkiye’de olduğu açıkladı. Heo, konuşmasında şunları söyledi: “Bu sahnede, burada sizlerden birisi olarak bulunuyorum. Şirketimizin kurucusu Kim Daeil, bundan yıllar önce bir hayal kurmuştu. Bu hayal, benim gibi, sizin gibi oyuncuların hayallerindeki dünyayı yaratmaktı. Hepinizin de bildiği gibi bu hayal dünya genelinde 8 milyonun üzerinde oyuncuyu peşinden sürükledi. Her geçen gün, hep beraber büyüyen büyük bir aile haline geldik, bir klan olduk.”

Geçmişte oyunseverlerin kendilerine sürekli “Neden Black Desert Online” Türkiye’de yok sorusunun sorulduğunu belirten Heo, “Koreli oyuncular olarak, Türkiye’deki siz oyuncu dostlarımız için gece gündüz demeden çalıştık ve Black Desert Online’ı Türkiye’ye getirdik. Hep birlikte Pearl Abyss sunucularında tamamı Türkçe olan oyunumuzu bugün deneyen ilk oyuncular olacağız. Geçmişte atalarımız omuz omuza savaştılar, şimdi biz sizlerle hem gerçek hem sanal dünyada omuz omuza birlikte olacağız. Kendi efsanelerimizi birlikte yazacağız” dedi.

Özel erken paketleri çıktı

Diğer taraftan Pearl Abyss, Türkiye resmi sayfalarında özel paketleri de satışa sundu. Bu paketler şirketin resmi sayfalarından satın alınabilecek.  Efsanevi, Özel ve Sınırlı paketlerini satın alan oyuncular, birçok özellikten herkesten önce yararlanabilecek.

Oyunun Açık ve Kapalı Beta süreçlerine katılacak paket sahipleri “Fatih” gibi sadece bir kereye mahsus olarak alınabilecek ön adlara da sahip olabilecekler. Bu paket sahipleri aynı zamanda Black Desert evreninin ilk kaşifleri olacak. Oyun, GameX 2017 boyunca 4 gün ücretsiz olarak oynanabilecek.